Останні відгуки
- Перукарня "Фантазія"00Це сама ужасна салон якщо його можна так назвати, якому я була, ужасний макіяж, і прічоска, ніякого профі, ма...більше 6 років тому
- Visa Service 91108Не сподобалось: дають неправдиву інформацію, обіцяють одне а на ділі зовсім інше, гроші не повертають, ніколи не звертайтесь !!!!!більше 6 років тому
- Хмельницький Обласний Клуб Собаківництва00займаюся в клубі уже 5 років. Ми з моїм двортерєром досягли чималих висот на змаганнях поряд з породними собак...більше 6 років тому
- Showroom "Pillow joy"00Маленький затишний магазинчик з великим асортиментом. Купувала скраб - неможливо встояти перед різноманіття...більше 6 років тому
- Print Art00Великий вибір оригінальних подарунків на будь який смак та гаманець. Швидке виконання замовленнябільше 6 років тому
- Visa Service 91108Не сподобалось: звернулась у центр за допомогою, а отримала тільки проблеми. Отримала інформацію яка не від...більше 6 років тому
- Visa Service 91108Не сподобалось: ПРАЦІВНИКИ агенства дають не правдиву інформацію, яка не відповідає дійсності!!! А директорка...більше 6 років тому
- VIPSON01Дякуємо Вам, за швидке виконання нашого замовлення, чистки подушечок. Швидко, якісно і ціна приємна. Ми дуже задоволені. Багато Вам клієнтів!!! Рекомендую Всім.більше 6 років тому
- Салон краси "Бігуді"02Гарний салон. Завжди чисто, стерильно, позитивно! Салон працює сервісно. Що до цін- варно переглянути цінову ...більше 6 років тому
- Магазин-пекарня "Витребеньки від куми"00Не сподобалось: Жахлива кава, пити не можливо, як що не уміють, нехай продають лиш випічку!!! Загальне враження: коли говориш, що кава погана вони лиш розводять рукамибільше 6 років тому
- Lounge cafe "Naomi"00Сподобалось:Дуже сподобалося! Заходили декілька разів з подругами. Все дуууже смачно. Ціни адекватні. Офіціа...більше 6 років тому
- Кав'ярня "Небесний мигдаль"01Сподобалось:Дуже смачні десерти. Особливо макаруни. За ціною 25 грн штука. Кава, гарячий шоколад теж супер Заг...більше 6 років тому
- Дизайн-ательє "Vesta"03Рано чи пізно, у кожного з нас наступає пора, коли ремонт нарешті завершився. Недоспані ночі, маса неприємних ...більше 6 років тому
- Дизайн-ательє "Vesta"03Сподобалось :хочу подякувати за чудову роботу. Професійний підхід та швидке виконання замовлення порадували мене і мою сім'ю! Дякую!!!!більше 6 років тому
- Вікно Плюс00Гарно проконсультували, прорахували вартість.Все було вчасно та якісно, засклили балкон швидко, вікна не запотівають. Рекомендуюбільше 6 років тому
- ТОВ "Керуюча компанія "ДомКом Хмельницький"014Не сподобалось: компанія,яка тільки отримує кошти,а роботи не має ніякої.. виставляє борги, коли їх не має, навіть лякає судом.більше 6 років тому